Skup aut Nowy Sącz - jakich skupów samochodów unikać?

skup samochodów używanych

Obecnie może zaobserwować, że powstaje coraz więcej tych podmiotów. Niestety, nie każdy skup aut nowy sącz jest warty naszej uwagi i zainteresowania... Z jakimi firmami nie powinno się zatem współpracować? Na co uważać w tym temacie?

Brak informacji o firmie

Chcesz wybrać dobrej jakości podmiot z tej branży? Najlepiej, by skup aut nowy sącz był doświadczony i dodatkowo posiadał bardzo pozytywne recenzje ze strony swoich dotychczasowych Klientów (nie tylko indywidualnych, lecz także biznesowych). Należy zauważyć, że obecnie takich podmiotów nie brakuje. Są też jednak firmy, o których trudno znaleźć jakiekolwiek informacje. Dany skup aut w ogóle nie posiada swojej strony internetowej? Na pewno jest to pewien znak ostrzegawczy. W końcu w dzisiejszych czasach własna witryna online to standard. Tak samo, jak obecność w social media. Największy problem jest jednak wtedy, gdy konkretna placówka nie figuruje w żadnych rejestrach internetowych (np. w CEIDG). Chcemy zaś podkreślić, że dostęp do nich jest łatwy i darmowy. Można tam sprawdzić, od kiedy dany podmiot realizuje swoje usługi w danej branży i czy w ogóle istnieje. Brak wpisów odnoszących się do danego podmiotu powinien dać do myślenia... 

Co jeszcze powinno zaniepokoić?

Nowoczesny SkupAut24 to placówka, która kupuje od swoich Klientów rozmaite samochody. Okazuje się, że można sprzedać pojazdy starsze, o dużym przebiegu, uszkodzone, powypadkowe itp. Tak samo, jak auta w wersji angielskiej, czyli z kierownicą po przeciwnej stronie (w porównaniu do standardów obowiązujących chociażby w Polsce). Warto podkreślić, że fachowcy są w stanie nawet jeszcze tego samego dnia wypłacić należność (po zrealizowaniu wyceny i dogadaniu się, co do warunków finansowych). Konkretny podmiot, z którym się kontaktowałeś, tego nie oferuje? To też powinno budzić niepokój... W tej branży porządne firmy robią wszystko, by Klienci szybko otrzymali pieniądze. Pamiętaj też, że każda transakcja musi być potwierdzona podpisaną umową. Warto być zatem ostrożnym.


Skup aut

zbiór porad